3D MAXpider 3D Friction Ex-Plus Heel Pad Repair (Size A)
| Brand | 3D MAXpider |
|---|---|
| Part Number | ace2104A |
| MFR Part # | 2104A |
| UPC / Barcode | 190204931443 |
| Item ID | 534246 |
| Price Group | 3D MAXpider |
| Born-On Date | 2022-10-21 |
| Category | Floor Mats |
| Subcategory | Floor Mats - Rubber |
| Dimensions | 12.5" Γ 8.8" Γ 1.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |