Body Armor 4x4 16-22 Toyota Tacoma HiLine Bumper High Clearance Side Wings (Black)
| Brand | Body Armor 4x4 |
|---|---|
| Part Number | bodTC-19339W |
| MFR Part # | TC-19339W |
| UPC / Barcode | 729419179014 |
| Item ID | 537284 |
| Price Group | Body Armor 4x4 B |
| Born-On Date | 2022-10-31 |
| Category | Bumpers, Grilles & Guards |
| Subcategory | Bumpers - Steel |
| Dimensions | 23.5" Γ 15.2" Γ 11.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 31.10 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |