Cusco 87-91 Honda Civic EF3/EF9 / CR-X EF7 Negative Camber Front Upper Arm w/Pillow Ball Ends
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus307 479 A |
| MFR Part # | 307 479 A |
| UPC / Barcode | 4996338016294 |
| Item ID | 539025 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2022-11-09 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Suspension Arms & Components |
| Dimensions | 14.0" Γ 10.0" Γ 4.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 11.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |