BackRack Universal Light Bar Brackets (Pair) - White
| Brand | BackRack |
|---|---|
| Part Number | bck91006W |
| MFR Part # | 91006W |
| UPC / Barcode | 834136032174 |
| Item ID | 539303 |
| Price Group | BackRack |
| Born-On Date | 2022-11-10 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Brackets |
| Dimensions | 9.5" Γ 6.5" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |