BackRack 02-23 RAM 1500/2500/3500 (w/o RamBox) No Drill Standard Hardware Kit - White
| Brand | BackRack |
|---|---|
| Part Number | bck30117W |
| MFR Part # | 30117W |
| UPC / Barcode | 834136031948 |
| Item ID | 539312 |
| Price Group | BackRack |
| Born-On Date | 2022-11-10 |
| Category | Truck Bed Accessories |
| Subcategory | Bed Racks |
| Dimensions | 17.0" Γ 5.0" Γ 3.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 13.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |