BackRack 17-23 Ford F-250/350 SD / 99-16 F-450/550 SD Original Rack Frame ONLY (Req. HW) - White
| Brand | BackRack |
|---|---|
| Part Number | bck15018W |
| MFR Part # | 15018W |
| UPC / Barcode | 834136031726 |
| Item ID | 539332 |
| Price Group | BackRack |
| Born-On Date | 2022-11-10 |
| Category | Roofs & Roof Accessories |
| Subcategory | Headache Racks |
| Dimensions | 74.0" Γ 28.5" Γ 2.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 50.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |