Cobb 15-21 Subaru WRX/11-21 Subaru STI Front Control Arm Inner Bushing Kit - Offset Alignment
| Brand | COBB |
|---|---|
| Part Number | cobbCB-4428K |
| MFR Part # | CB-4428K |
| UPC / Barcode | 700424681037 |
| Item ID | 540174 |
| Price Group | COBB |
| Born-On Date | 2022-11-28 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bushing Kits |
| Dimensions | 6.5" Γ 4.5" Γ 4.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |