AMP Research 21-23 Ford Bronco (Excl. Raptor) PowerStep Xtreme - Black
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp78140-01A |
| MFR Part # | 78140-01A |
| UPC / Barcode | 815410015175 |
| Item ID | 541707 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2022-12-09 |
| Category | Nerf Bars & Running Boards |
| Subcategory | Running Boards |
| Dimensions | 83.0" Γ 13.0" Γ 7.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 52.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |