aFe Power Pro Series Front Differential Cover Raw(Dana M210) 18-19 Jeep Wrangler JL 2.0L (t)
| Brand | aFe |
|---|---|
| Part Number | afe46-71030A |
| MFR Part # | 46-71030A |
| UPC / Barcode | 802959465899 |
| Item ID | 541824 |
| Price Group | aFe Discount D |
| Born-On Date | 2022-12-13 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Diff Covers |
| Dimensions | 13.0" Γ 13.0" Γ 5.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 6.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |