Cusco Strut Bar 40D Front 40mm OD / D-shape Bar Toyota Yaris (1st Gen NCP10/13/15)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus114 570 A |
| MFR Part # | 114 570 A |
| Item ID | 547744 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2023-01-27 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 47.2" Γ 5.6" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |