Cusco Rear Differential Rigid Mount Collar Front Side 2021+ Toyota GR Yaris 1.6L AWD - Blue
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus1C7 928 A |
| MFR Part # | 1C7 928 A |
| UPC / Barcode | 4996338025401 |
| Item ID | 553726 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2023-02-21 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Bushing Kits |
| Dimensions | 8.8" Γ 8.3" Γ 1.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.42 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |