SuperPro 19-23 Ford Ranger Pin Protector Cap
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprSPF4848K |
| MFR Part # | SPF4848K |
| UPC / Barcode | 9317745048480 |
| Item ID | 560796 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2023-03-20 |
| Category | Tools |
| Subcategory | Tools |
| Dimensions | 4.0" Γ 4.0" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.05 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |