SuperPro 18-23 Jeep Wrangler JL / 20-23 Gladiator JT 33mm Sway Bar Mount Bushing Set
| Brand | Superpro |
|---|---|
| Part Number | sprSPF5577K |
| MFR Part # | SPF5577K |
| UPC / Barcode | 9317745055778 |
| Item ID | 560804 |
| Price Group | Superpro |
| Born-On Date | 2023-03-20 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Sway Bar Bushings |
| Dimensions | 9.0" Γ 6.3" Γ 2.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |