Cusco Oil Pan Baffle Plate Kit 22+ Toyota GR86 (ZN8) / Subaru BRZ 2.0L FA24(ZD8) (Exclude 2.0L FA20)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus6C1 737 A |
| MFR Part # | 6C1 737 A |
| UPC / Barcode | 4996338112583 |
| Item ID | 561209 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2023-03-27 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Oil Baffles |
| Dimensions | 9.5" Γ 9.5" Γ 1.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |