Remark BOLD 16-21 Toyota Tacoma Cat-Back Exhaust
| Brand | Remark |
|---|---|
| Part Number | remRBD-C1063T-01A |
| MFR Part # | RBD-C1063T-01A |
| Item ID | 561223 |
| Price Group | Remark |
| Born-On Date | 2023-03-27 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Catback |
| Dimensions | 49.6" Γ 15.3" Γ 14.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 34.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| CARB Ack. | Required |
| Active | Active |