Remus 2015 BMW 3 Series F30 LCI Sedan / F31 LCI Touring Left Muffler Bracket
| Brand | Remus |
|---|---|
| Part Number | rmsHA0650V |
| MFR Part # | HA0650V |
| Item ID | 564058 |
| Price Group | Remus |
| Born-On Date | 2023-04-07 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | Brackets |
| Dimensions | 20.0" Γ 16.0" Γ 12.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 10.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |