Cusco 04-07 Impreza WRX STi Turbo (GD - EJ20/25T) Aluminum Intercooler Protection Grill Kit - Blue
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cus672 035 A |
| MFR Part # | 672 035 A |
| UPC / Barcode | 4996338099648 |
| Item ID | 564091 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2023-04-07 |
| Category | Exterior Styling |
| Subcategory | Other Body Components |
| Dimensions | 25.0" Γ 9.0" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |