Brembo 10-11 997.2 GT3/GT3RS (PCCB Equipped) Front 2-Piece Discs 380x34 2pc Rotor Slotted Type3
| Brand | Brembo |
|---|---|
| Part Number | brb103.9012A |
| MFR Part # | 103.9012A |
| Item ID | 580750 |
| Price Group | Brembo |
| Born-On Date | 2023-05-15 |
| Category | Brakes, Rotors & Pads |
| Subcategory | Brake Rotors - Slot & Drilled |
| Dimensions | 17.0" Γ 17.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 29.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |