McLeod 18-23 Jeep Wrangler JL Adventure Series Super Trail Pro Pack Clutch/Flywheel Kit
| Brand | McLeod Racing |
|---|---|
| Part Number | mlr776005K |
| MFR Part # | 776005K |
| Item ID | 583307 |
| Price Group | McLeod Racing |
| Born-On Date | 2023-06-08 |
| Category | Drivetrain |
| Subcategory | Clutch Kits - Single |
| Dimensions | 16.7" Γ 16.6" Γ 6.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 73.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |