AMP Research 22-23 Toyota Tundra Crewmax PowerStep XL - Black
| Brand | AMP Research |
|---|---|
| Part Number | amp77338-01A |
| MFR Part # | 77338-01A |
| UPC / Barcode | 815410016714 |
| Item ID | 583613 |
| Price Group | AMP Research |
| Born-On Date | 2023-06-14 |
| Category | Nerf Bars & Running Boards |
| Subcategory | Running Boards |
| Dimensions | 86.2" Γ 13.4" Γ 9.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 86.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |