Granatelli Y-Splitter Adapter 1 Male Plug To 2 Female (Use w/303510-R)
| Brand | Granatelli Motor Sports |
|---|---|
| Part Number | gms303510A |
| MFR Part # | 303510A |
| UPC / Barcode | 802735039856 |
| Item ID | 584957 |
| Price Group | Granatelli Motor Sports |
| Born-On Date | 2023-06-16 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Wiring Connectors |
| Dimensions | 4.0" Γ 4.0" Γ 4.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |