ARB 16-23 Toyota Tacoma Summit MKII Bumper (Fit Kit NOT Included)
| Brand | ARB |
|---|---|
| Part Number | arb3423200K |
| MFR Part # | 3423200K |
| UPC / Barcode | 9332018104557 |
| Item ID | 586756 |
| Price Group | ARB B |
| Born-On Date | 2023-06-29 |
| Category | Bumpers, Grilles & Guards |
| Subcategory | Bull Bars |
| Dimensions | 73.3" Γ 31.0" Γ 28.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 145.00 lbs |
| LTL Freight | β Required |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |