Diamond Eye 00-03 Ford F250/350 7.3L Powerstroke 4in Al Turboback Single Exhaust- All Cabs/ Beds
| Brand | Diamond Eye Performance |
|---|---|
| Part Number | depK4319A |
| MFR Part # | K4319A |
| UPC / Barcode | 841963124804 |
| Item ID | 589071 |
| Price Group | Diamond Eye |
| Born-On Date | 2023-08-01 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Turbo Back |
| Dimensions | 51.5" Γ 20.9" Γ 12.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 86.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| EPA | Compliant |
| Active | Active |