KFI U4500 Replacement Cable Standard
| Brand | KFI |
|---|---|
| Part Number | kfiUTV-CBL-4K |
| MFR Part # | UTV-CBL-4K |
| UPC / Barcode | 705105571362 |
| Item ID | 595586 |
| Price Group | KFI B |
| Born-On Date | 2023-08-04 |
| Category | Winches & Hitches |
| Subcategory | Winch Accessories |
| Dimensions | 8.8" Γ 8.0" Γ 1.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 3.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |