MAHLE Original Chevrolet Silverado 2500 Hd 04-01 Injector O-Ring Kit
| Brand | Victor Reinz |
|---|---|
| Part Number | vicGS33500A |
| MFR Part # | GS33500A |
| UPC / Barcode | 027067890726 |
| Item ID | 60228 |
| Price Group | Victor Reinz |
| Born-On Date | 2016-08-16 |
| Category | Fabrication |
| Subcategory | O-Rings |
| Dimensions | 8.0" Γ 5.0" Γ 0.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.03 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |