MAHLE Original Toyota 4Runner 02-96 Cylinder Head Gasket (Right)
| Brand | Victor Reinz |
|---|---|
| Part Number | vic54137A |
| MFR Part # | 54137A |
| UPC / Barcode | 027067620866 |
| Item ID | 60398 |
| Price Group | Victor Reinz |
| Born-On Date | 2016-08-17 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Head Gaskets |
| Dimensions | 24.0" Γ 8.8" Γ 0.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.94 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |