Diamond Eye KIT 4in Turbo Back SGL AL: 00-03 FORD 7.3L F240/F350 CandC
| Brand | Diamond Eye Performance |
|---|---|
| Part Number | depK4327A |
| MFR Part # | K4327A |
| UPC / Barcode | 841963125252 |
| Item ID | 610788 |
| Price Group | Diamond Eye |
| Born-On Date | 2023-08-21 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Turbo Back |
| Dimensions | 51.5" Γ 20.9" Γ 12.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 88.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| EPA | Compliant |
| Active | Active |