Dee Zee Universal Running Board Rough Step (90In Aluminum)
| Brand | Dee Zee |
|---|---|
| Part Number | dzeDZ15321A |
| MFR Part # | DZ15321A |
| UPC / Barcode | 019023975097 |
| Item ID | 611885 |
| Price Group | Dee Zee |
| Born-On Date | 2023-08-18 |
| Category | Truck Bed Accessories |
| Subcategory | Steps |
| Dimensions | 45.0" Γ 45.0" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 50.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | β Warning Required |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |