Cusco Strut Bar OS Front for 17-24 Tesla Model 3 (3L13/3L23)
| Brand | Cusco |
|---|---|
| Part Number | cusSL1 540 A |
| MFR Part # | SL1 540 A |
| Item ID | 612731 |
| Price Group | Cusco |
| Born-On Date | 2023-08-31 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Strut Bars |
| Dimensions | 38.7" Γ 8.4" Γ 3.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |