All Balls Racing CV Boot 8Ball Axle
| Brand | All Balls Racing |
|---|---|
| Part Number | abrAB8-BT-4092A |
| MFR Part # | AB8-BT-4092A |
| Item ID | 617867 |
| Price Group | All Balls Racing |
| Born-On Date | 2023-09-05 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Boots |
| Dimensions | 6.0" Γ 4.3" Γ 4.3" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.60 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |