Boss Audio Systems 26in UTV Bluetooth Amplified Sound Bar IPX5 4in Speakers
| Brand | Boss Audio |
|---|---|
| Part Number | bsaBRT26A |
| MFR Part # | BRT26A |
| UPC / Barcode | 791489125741 |
| Item ID | 620956 |
| Price Group | Boss Audio |
| Born-On Date | 2023-09-07 |
| Category | Audio, Video & Radios |
| Subcategory | Audio |
| Dimensions | 32.2" Γ 8.3" Γ 6.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 14.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |