Motion Pro Main Body Mp
| Brand | Motion Pro |
|---|---|
| Part Number | mnpC08-058A |
| MFR Part # | C08-058A |
| Item ID | 621820 |
| Price Group | Motion Pro |
| Born-On Date | 2023-09-07 |
| Category | Tools |
| Subcategory | Tools |
| Dimensions | 3.8" Γ 1.8" Γ 0.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.70 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |