Big Gun 05-07 Polaris Predator 500 Rev Box
| Brand | Big Gun |
|---|---|
| Part Number | big40-R10A |
| MFR Part # | 40-R10A |
| UPC / Barcode | 40-R10A |
| Item ID | 622840 |
| Price Group | Big Gun |
| Born-On Date | 2023-09-07 |
| Category | Ignition |
| Subcategory | Ignition Controllers |
| Dimensions | 5.3" Γ 5.3" Γ 5.2" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| EPA | Testing |
| Active | Active |