Big Gun 13-16 John Deere Gator RSX 850i Power Box
| Brand | Big Gun |
|---|---|
| Part Number | big40-R55A |
| MFR Part # | 40-R55A |
| UPC / Barcode | 40-R55A |
| Item ID | 622866 |
| Price Group | Big Gun |
| Born-On Date | 2023-09-07 |
| Category | Fuel Delivery |
| Subcategory | Fuel Injection Control Modules |
| Dimensions | 8.0" Γ 5.3" Γ 1.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.39 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Not CARB Approved |
| CARB Ack. | Required |
| EPA | Testing |
| Active | Active |