New Ray Toys Country Life Playset Barnyard with Tractor/ Garden Rows and Animals
| Brand | New Ray Toys |
|---|---|
| Part Number | nrt04106A |
| MFR Part # | 04106A |
| UPC / Barcode | 093577041064 |
| Item ID | 623396 |
| Price Group | New Ray Toys |
| Born-On Date | 2023-09-07 |
| Category | Apparel |
| Subcategory | Toys |
| Dimensions | 23.6" Γ 9.0" Γ 7.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |