New Ray Toys Kubota Farm Tractor Play Set with Truck, Trailer, Crates and Haybales/ Scale - 1:32
| Brand | New Ray Toys |
|---|---|
| Part Number | nrtSS-15815A |
| MFR Part # | SS-15815A |
| UPC / Barcode | 093577158151 |
| Item ID | 623451 |
| Price Group | New Ray Toys |
| Born-On Date | 2023-09-07 |
| Category | Apparel |
| Subcategory | Toys |
| Units per SKU | 6 pieces per set |
| Dimensions | 15.0" Γ 8.9" Γ 3.1" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |