National Cycle 06-23 Harley-Davidson FX Glide/Softail 49 mm. Switchblade Windshield 2-Up - Clear
| Brand | National Cycle |
|---|---|
| Part Number | natN21131A |
| MFR Part # | N21131A |
| UPC / Barcode | 39489003882 |
| Item ID | 625877 |
| Price Group | National Cycle C |
| Born-On Date | 2023-09-08 |
| Category | Windshields |
| Subcategory | Windshields |
| Dimensions | 27.5" Γ 24.0" Γ 6.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 9.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |