National Cycle 06-23 Harley-Davidson FX Glide/Softail 49 mm. Switchblade Chopped - Clear
| Brand | National Cycle |
|---|---|
| Part Number | natN21431A |
| MFR Part # | N21431A |
| UPC / Barcode | 39489004292 |
| Item ID | 625884 |
| Price Group | National Cycle C |
| Born-On Date | 2023-09-08 |
| Category | Windshields |
| Subcategory | Windshields |
| Dimensions | 25.1" Γ 24.0" Γ 5.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 10.00 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |