National Cycle 83-22 Harley XL/FXR/D/17-25 Hon/07+ Kaw Dakota 3 w/Low Turn Signals Windshield-Clr
| Brand | National Cycle |
|---|---|
| Part Number | natNC125A |
| MFR Part # | NC125A |
| UPC / Barcode | 39489007965 |
| Item ID | 625973 |
| Price Group | National Cycle C |
| Born-On Date | 2023-09-08 |
| Category | Windshields |
| Subcategory | Windshields |
| Dimensions | 23.8" Γ 19.1" Γ 3.7" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Clearance | β‘ Clearance Item |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |