National Cycle 97+ Hon/ 16+ Indian/ 05-23 Kaw/ 01+ Suz/98-15 Yam Paladin Backrest w/Pad
| Brand | National Cycle |
|---|---|
| Part Number | natP9800A |
| MFR Part # | P9800A |
| UPC / Barcode | 39489008122 |
| Item ID | 625980 |
| Price Group | National Cycle |
| Born-On Date | 2023-09-08 |
| Category | Seats |
| Subcategory | Backrests |
| Dimensions | 16.4" Γ 9.3" Γ 5.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 4.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |