XK Glow Tube Strobe Lights w/ Traffic Modes Ultra LEDs Multiple Modes + Solid On - Amber 4pc 12in
| Brand | XKGLOW |
|---|---|
| Part Number | xkgXK052002-4A |
| MFR Part # | XK052002-4A |
| UPC / Barcode | 850010605753 |
| Item ID | 626372 |
| Price Group | XKGLOW |
| Born-On Date | 2023-09-08 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Light Bars & Cubes |
| Dimensions | 10.2" Γ 6.7" Γ 1.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 1.50 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |