MOOG 11-13 Ram 2500 Tie Rod
| Brand | Moog |
|---|---|
| Part Number | mohDS800981A |
| MFR Part # | DS800981A |
| UPC / Barcode | 080066057910 |
| Item ID | 646438 |
| Price Group | Moog |
| Born-On Date | 2023-10-19 |
| Category | Suspension |
| Subcategory | Tie Rods |
| Dimensions | 65.9" Γ 10.0" Γ 5.4" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 43.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |