Westin 21-23 Ford Bronco 4dr. Mesa Roof Rack Visor & Mounting Brackets - Textured Black
| Brand | Westin |
|---|---|
| Part Number | wes15-00015A |
| MFR Part # | 15-00015A |
| UPC / Barcode | 707742121368 |
| Item ID | 647084 |
| Price Group | Westin AA |
| Born-On Date | 2023-10-23 |
| Category | Roofs & Roof Accessories |
| Subcategory | Roof Rack |
| Dimensions | 45.5" Γ 15.7" Γ 6.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 27.40 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |