KFI 01-09 Polaris Ranger 400-700 Full-Size Winch Multi Mount Kit
| Brand | KFI |
|---|---|
| Part Number | kfi100563K |
| MFR Part # | 100563K |
| UPC / Barcode | 705105361956 |
| Item ID | 660441 |
| Price Group | KFI |
| Born-On Date | 2023-11-07 |
| Category | Winches & Hitches |
| Subcategory | Winch Mounts |
| Dimensions | 18.5" Γ 5.9" Γ 3.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 10.20 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |