KFI 2K Cable 5/32 in. x 49 ft.
| Brand | KFI |
|---|---|
| Part Number | kfiATV-CBL-2K |
| MFR Part # | ATV-CBL-2K |
| UPC / Barcode | 705105571164 |
| Item ID | 660540 |
| Price Group | KFI B |
| Born-On Date | 2023-11-07 |
| Category | Winches & Hitches |
| Subcategory | Winch Accessories |
| Dimensions | 7.0" Γ 7.0" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.30 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |