MAHLE Original Chrysler Concorde 96-93 Head Bolt Washers
| Brand | Victor Reinz |
|---|---|
| Part Number | vicGS33256A |
| MFR Part # | GS33256A |
| UPC / Barcode | 027067930750 |
| Item ID | 66062 |
| Price Group | Victor Reinz |
| Born-On Date | 2016-08-17 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Hardware - Singles |
| Dimensions | 3.8" Γ 2.8" Γ 1.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.22 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |