S&S Cycle 66-84 BT 1.5 To 1 Ratio Rocker Arm Set
| Brand | S&S Cycle |
|---|---|
| Part Number | ssc900-4320A |
| MFR Part # | 900-4320A |
| UPC / Barcode | 900-4320A |
| Item ID | 664538 |
| Price Group | S&S Cycle |
| Born-On Date | 2023-11-10 |
| Category | Engine Components |
| Subcategory | Rocker Arms |
| Dimensions | 11.0" Γ 7.0" Γ 1.8" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 2.80 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |