MAHLE Original Ford F-250 Super Duty 10-08 Turbocharger Mounting Set
| Brand | Victor Reinz |
|---|---|
| Part Number | vicGS33566A |
| MFR Part # | GS33566A |
| UPC / Barcode | 027067911650 |
| Item ID | 66662 |
| Price Group | Victor Reinz |
| Born-On Date | 2016-08-17 |
| Category | Exhaust, Mufflers & Tips |
| Subcategory | Exhaust Gaskets |
| Dimensions | 6.5" Γ 6.2" Γ 2.5" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.90 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | No |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |