Nacho Lighting Front Facing Amber Light Cover
| Brand | Nacho Offroad Technology |
|---|---|
| Part Number | nacNAC12A |
| MFR Part # | NAC12A |
| UPC / Barcode | 860008448644 |
| Item ID | 675903 |
| Price Group | Nacho Lighting |
| Born-On Date | 2023-12-21 |
| Category | Lights |
| Subcategory | Light Covers and Guards |
| Dimensions | 5.5" Γ 5.5" Γ 2.0" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.26 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (4 locations) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | No |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |