New Ray Toys Kawasaki ZX-10R Street Bike/ Scale - 1:12
| Brand | New Ray Toys |
|---|---|
| Part Number | nrt42443A |
| MFR Part # | 42443A |
| UPC / Barcode | 93577424430 |
| Item ID | 676059 |
| Price Group | New Ray Toys |
| Born-On Date | 2023-12-21 |
| Category | Apparel |
| Subcategory | Toys |
| Dimensions | 8.0" Γ 4.8" Γ 2.9" (LΓWΓH) |
|---|---|
| Weight | 0.46 lbs |
| LTL Freight | Standard Parcel |
| Air Shipping | Eligible |
| Status | β In Stock (1 location) |
|---|---|
| Warehouses |
β 01
β 02
β 03
β 59
|
| Regular Stock | Yes |
| Powersports | Yes |
| Prop 65 | No Warning |
|---|---|
| CARB | Compliant |
| Active | Active |